18 Temmuz 2019 Perşembe

Yardım Talebi ve Özür mesajı

Herkese merhaba,
Uzun zamandır blogumla ilgilenemiyorum. Sanırım bazı değişiklikler olmuş. Yorumları yanıtlayamıyorum. Yardımcı olabilirseniz çok mutlu olurum☺️
Sevgili Müjde ablacığım, beni unutmamışsın. İyiyim çok şükür🙏🏻 Umarım sen de iyisindir. Maalesef yorumlarına yanıt yazamadım ve bu şekilde yazarak umarım bir çözüme ulaşırım. Çok yoğunum, buralarda olamayışımın nedeni bu. Herkesi çok özledim. Umarım en kısa zamanda yine buralarda varlık gösterebilirim🙏🏻
Sevgiler
Persephone

15 yorum:

 1. Merhaba Bahar Tanrıçalarının en naziki:)
  Çok sevindim bu mesajına ve iyi olmana, çok teşekkürler canım, ben de iyiyim, iyi olmaya çalışıyorum. Yorumlara yanıt konusunda teknik bilgim olmadığından bir şey diyemiyorum :( o konuda bilgili ve genç arkadaşlar eminim yardımcı olacaklardır.
  Hadi artık yeter dön bloğuna:)
  Sevgiler:)

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Şükür bugün düzeldi Müjde abla🙏🏻 İnşallah yazılarımla da geri döneceğim🙏🏻 İyi kivarsın🥰

   Sil
 2. Merhabalar :)
  Bende uzun zaman sonra dönüş yaptım ama blogumda o tarz bir değişikliğe rastlamadım. Umarım en kısa zamanda sorunun çözülür.
  Dilerim en kısa zamanda tamamen dönüş yapabilirsin :)

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Çözüldü sanırm bugün. Bir garip durum yaşadım. İlgi ve desteğiniz için teşekkürler🙏🏻☺️

   Sil
 3. Selam!! Yorum sorunu nasıl çözüldü? Bende hala devam ediyor. Şahsen ben telefona google chrome uygulaması indirip çözdüm. Chromedan oturum açınca kendi hesap adımla yorum yanıtlayabiliyorum ama safaride sorun yaşıyorum.. artık blogları unuttular ve güncellemiyorlar diye çok üzülüyorum..

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Selam. Benim de Chrome'la çözüldü. Safariden yorum yapamıyorum. Sevgiler.

   Sil
 4. Geçmiş olsun canım ve hoşgeldin 🤗

  YanıtlayınSil
 5. Merhaba demek için uğradım Bahar Tanrıça'm, bu arada yazmış mıydım? Yeni profil resmin muhteşem, 41 kere Maşallah diyorum. Nazar değmesin meğer bahar tanrıçası ismini alman tesadüf değilmiş. Benim yazdığım dizilerdeki Aylin'e benzettim. :)

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba Müjde abla. Teşekkür ederim🙏 Sevgiler😍

   Sil